ثبت نام شرایط,واگذاری,اقساطی,خودرو - کیمیا خودرو و عرشیا خودرو؛ فروش از دم قسط اتومبیل و هزاران پرونده شکایت!
لیزینگ خودرو
تحویل فوری و اقساطی خودرو
کیمیا خودرو و عرشیا خودرو؛ فروش از دم قسط اتومبیل و هزاران پرونده شکایت!

کیمیا خودرو و عرشیا خودرو جزو شرکت‌های لیزینگ پرحاشیه و جنجالی در کشورمان بودند که در دو سال اخیر سروصدای زیادی در بازار ایجاد کرده و توانستند صدها مشتری برای خود جلب نمایند ولی متاسفانه این شرکت‌ها نیز به جرگه شرکت‌های بدعهد پیوستند و صدها مشتری خود را سرگردان محاکم قضایی نمودند و در حال حاضر نیز وضعیت این دو لیزینگ خودرو مشخص نیست.

به گزارش آی‌تی‌رسان، شرکت‌های لیزینگ در سال‌های گذشته یکی از ارکان اصلی بازار خودرو محسوب می‌شدند که می‌توانستند با سرمایه تزریق شده خود در بازار، حجم معاملات و خرید و فروش‌های خودروهای داخلی و خارجی را افزایش دهند ولی همین موضوع برای بسیاری از کلاهبرداران نیز دستاویزی شد تا بتوانند با حضور در بازارِ بلبشوی لیزینگ خودرو، از آب گل آلود ماهی بگیرند و بسیاری از مشتریان خودرو را درگیر مشکلات مالی نمایند.

دو سه سالی است که بازار خودرو گرفتار شرکت‌های لیزینگی مانند کیمیا خودرو و عرشیا خودرو است که با مشتریان بسیار زیادی که از طریق تبلیغات غیر واقعی جذب کرده‌اند، ضربه سنگینی به اعتماد عمومی در این بازار زده و هنوز بسیاری از مشتریان متضرر این دو شرکت به حق و حقوق‌شان نرسیده و بسیاری از آن‌ها به دنبال اخباری از این شرکت‌ها بوده و پیگیری‌های ایشان پاسخ نداده است.


واقعیت لیزینگ‌های کیمیا خودرو و عرشیا خودرو چیست؟

عموما شرکت‌های لیزینگی که وارد بازار خودرو می‌شوند با یک ترفند بسیار ساده می‌توانند مشتریان بازار را فریب دهند و آن ترفند شرایط وسوسه کننده برای خرید خودروست که با وجود تجربه‌های بسیار زیاد در این زمینه برای بار هزارم نیز تکرار می‌شود و برای هزارمین بار نیز خبر اعتماد مردم به این شرکت‌ها منتشر می‌شود.

جالب است بدانید که شرکت‌های لیزینگ دارای مجوز بانک مرکزی عموما از تعداد مشتریان به مراتب پایین‌تری نسبت به شرکت‌های غیررسمی برخوردار هستند و دلیل این اتفاق، شرایط سختگیرانه و غیر جذابی است که این شرکت‌ها برای ارایه محصولاتشان دارند و معمولا تسهیل کننده خرید خودروهای داخلی و علی‌الخصوص خارجی هستند ولی شرکت‌های غیررسمی عملا با تبلیغات غیرواقعی مدعی هستند که حتی با اندک پول نقد هم مشتری می‌تواند بهترین خودروی خارجی را خریداری نماید!

شرکت‌های لیزینگ کیما خودرو و عرشیا خودرو نیز به همین منوال عمل کرده و با ارایه شرایط بسیار جذاب برای فروش محصولات مختلف موجود در بازار، صدها مشتری را فریب داده و پس از اینکه پول مردم را دریافت نمودند، با وعده و وعیدهای مختلف آن‌ها را سردرگم نموده و پس از مدتی مشخص شد این شرکت‌ها مجوزی از سوی بانک مرکزی نداشته و ضرر هنگفتی به ثبت نام کنندگان وارد شد.


روند کار کیمیا خودرو و عرشیا خودرو از زبان یک مال‌باخته

با وجود صدها مال‌باخته در پرونده این شرکت‌ها، به‌راحتی می‌توان مصاحبه‌های بسیاری از این شرکت را منتشر کرد ولی برای نمونه به سراغ یکی از مال‌باخته‌های کیمیا خودرو رفتیم که حرف‌های جالبی از این شرکت بیان کرد. وی در این مصاحبه گفت:

من در روزنامه آگهی این شرکت را مشاهده و برای خرید یک دستگاه پژو پارس مبلغ ۱۱ میلیون تومان واریز کردم. در آگهی روزنامه این شرکت گفته شده بود که تاریخ تحویل خودرو ۲۵ روزه بوده و با توجه به اینکه من در بهمن ثبت نام کرده بودم، می‌بایست در اواسط اسفند ماه، خودروی خود را تحویل می‌گرفتم ولی دو سه روز قبل از موعد تحویل ماشین با شرکت تماس گرفتم و نتوانستم با مسئولین آن صحبت کنم.

وی در ادامه گفت:

تماس‌های مکرر من با شرکت نتیجه نداد و پس از اینکه این جواب ندادن‌ها نگرانم کرد، راهی دفتر شرکت شدم و فهمیدم به‌طور کلی شرکتی وجود ندارد و دفتر کاملا تخلیه شده است! البته تصور می‌کردم که من به تنهایی متوجه این موضوع شدم ولی بعد از مراجعه به محل شرکت و پرس و جویی که انجام دادم، متوجه دستگیری بعضی از کارمندان شرکت و همچنین تجمعات دیگر خریداران این شرکت شدم. پرونده‌های متعددی برای کیمیا خودرو باز شده بود و من تازه متوجه بلایی شدم که بر سرم آمده است.

تاسف بارتر است اگر بدانید که شرکت‌هایی مانند دفاتر مذکور، به دلیل فعالیت در بازار خودروهای خارجی دریافتی‌های بسیار بالاتری در این بخش داشته‌اند و به طور مثال یکی دیگر از مالباخته‌های این شرکت از پرداخت ۳۸ میلیون تومانی خود می‌گوید که حتی بخشی از اقساط تسهیلات داده نشده را نیز واریز کرده و حالا با یک ضرر هنگفت راهی محاکم قضایی می‌شود.

بازار-خودرو کیمیا خودرو و عرشیا خودرو؛ فروش از دم قسط اتومبیل و هزاران پرونده شکایت!

عرشیا خودرو و شرایطی که با آن‌ها قطعا شاخ در می‌آورید!

جالب‌تر از کیمیا خودرو و شرایطی که حداقل منطقی به نظر می‌رسید، شرایطی است که عرشیا خودرو معمولا با استفاده از آن نسبت به جذب سرمایه از مردم اقدام می‌نمود! این شرکت با یک ترفند جالب که “ما خودروهای سایپا، ایران‌خودرو و خودروهای خارجی را به صورت از دم قسط می‌فروشیم!” تبلیغات کرده و بسیاری از مشتریان به امید خرید خودروی روز خارجی بدون پیش پرداخت راهی این شرکت شدند.

اما قصه واقعا همین بوده است؟ خیر! عرشیا خودرو با این وعده که صرفا با پرداخت اقساط می‌توانید خودروی خود را تحویل بگیرید، وارد کار شده و از صدها نفر با عناوین مختلف دریافت هزینه داشته است که طبق اعلام پلیس، پرونده‌های مختلفی از تخلفات این شرکت در محاکم قضایی وجود دارد و محل این شرکت پلمپ شده است.


برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ،
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

درباره ما

فروش اقساطی خودرو

طرح ,ثبت نام ,اینترنتی ,واگذاری, اقساطی, خودروی, صفرکیلومتربه واجدین ,شرایط, فاقدخودروی ,شخصی ,با ,حمایت, بخش ,خصوصی, اقساط ,ماهیانه ,چهارساله ,به ,مدت, حداکثرچهل وهشت ,ماه ,سند ,و پلاک ,و ,مدارک بنام ,و ,در, اختیار, خریداربدون ,نیاز ,به ,معرفی ,یا ,ارائه چک ,تحت ,عنوان ,ضامن ,کارمند ,یا ,کاسب ,از ,سوی خریدارسند ,خودرو ,در, ترهین ,تا ,پایان ,دوره ,اقساط, (تحت ,عنوان ,ضمانت) ,سفته ,به ,میزان ,شش, برابر ,مجموع, کل, مبلغ ,اقساط, از, خریدار ,اخذ ,می گردد , (تحت ,عنوان ,ضمانت,) ,هزینه, نقل و, انتقال ,و ,اسناد ,و ,صدور ,مدارک ,و ,پوشش, بیمه ,عهده, خریدارمی باشد,امکان ,پرداخت ,اقساط ,ماهیانه, با ,سفته ,توسط, خریدار,در ,صورت ,عدم ,برخورداری ,از ,چک بانکی ,کلیه ,محصولات ,ایران, خودرو, یا سایپا ,با ,قابلیت ,تحویل ,بیست, روزه ,شامل ,حال ,این, طرح ,می گردد, تمامی ,متقاضیان, واجدشرایط ,تهران, یا ,شهرستان ,مشمول ,این, طرح ,می باشند, قیمت ,روز ,و ,ارزش ,خودرو, ملاک ,و ,مبنای, محاسبه ,اقساط ,می باشد, تمامی ,خودروهای ,تحویلی, مجهز, به ,سیستم ,جی پی اس ,می باشند ,کلیه, سفارشات, دریافتی ,حداکثر, تا ,بیست ,روز, کاری ,پس ,از, تکمیل, اطلاعات, و ,وصول ,مدارک ,به ,متقاضی ,تحویل ,خواهد, شد ,کلیه, خودرو‌ها مستقیمأ ,و ,بدون ,واسطه ,از ,تولید کنندگان ,اصلی, خریداری ,که, دارای, گارانتی ,و ,خدمات ,بعد, از, فروش ,وفق ,روال ,معمول, می‌باشند قیمت‌گزاری ,با ,نرخ ,ثابت ,و ,یکسان ,برای ,عموم ,خریداران ,انجام, نمی‌شود ,بلکه, خودرو‌ها ,را ,به, قیمت‌های ,قطعی, با ,توجه ,به, گزینه‌های ,متفاوت, از, قبیل ,نوع ,خریدار,مبلغ ,پرداخت‌ ,اولیه ,تعداد, اقساط ,و ,...تعیین ,و ,به ,خریداران, عرضه, می‌داریم ,با, اعتماد ,به ,صداقت ,خریداران ,تشخیص ,این, مھم ,را, به ,ایشان ,واگذار ,و, نیازی ,به ,ارائه, مدارک, مثبته ,دال ,بر, میزان ,درآمد, نمی‌باشد با ,توجه, به ,ترهین ,خودرو ,خریداری ,شده ,به ,منظور ,ضمانت, پرداخت, اقساط ,برای ,کلیه, خودروھا ,بیمه, بدنه ,متناسب ,با ,دوره, اقساط ,ابتیاع, وھزینه ,آن ,در, قیمت ,تمام ,شده ,لحاظ ,خواهد, شد, سند ,خودرو, تا ,پرداخت, آخرین ,قسط ,در, رھن ,می‌باشد ,و ,پس ,از ,تسویه, حساب ,کامل ,فک رھن ,می گردد, پس ,از ,طی ,مراحل, اداری ,لازمه, و ,انجام ,استعلام ,و ,لحاظ, شرایط ,مربوطه ,و ,پس ,از ,پرداخت, نصف, طول ,دوره ,اقساط سندخودرو ,توسط, خریدار, قابل ,انتقال, به, غیر, نیز ,می باشد, به, ازاء, هر ,کد ملی, صرفأ می‌توان ,یک ,دستگاه ,خودرو ,خریداری, نمود,شرایط, واگذاری, اقساطی,خودرو
________________
khodrokarvamir@gmail.com
مدیر سایت : خودروکار ایرانیان

جدید ترین مطالب

فروش اقساطی خودرو
جستجو
بازدیدسایت
کل بازدید : 1645199
تنظیم کننده

اگر,هدف,شما, از,خرید,خودرو, ،اشتغال است,قصد ایجادوکسب درآمدجدیدی را ازطریق خرید خودرو دارید،انتخاب صحیحی کرده اید
صفحات جانبی
خدمات خودرو
خریداقساطی خودرو
ثبت نام فوری خریداقساطی خودرو
ثبت نام
محاسبه اقساط
روش محاسبه سود و اقساط تسهیلات لیزینگ
سودوتعداداقساط
فروش فوری محصولات برلیانس
برلیانس
فروش و پیش فروش
شرایط فروش خودروی BYD S7
شرایط فروش خودروی BYD S7
فروش و پیش فروش
شرکت کرمان موتور
ساخت، مونتاژ و فروش اتومبیل سواری، و ارائه خدمات بعد از فروش محصولات.
کرمان موتور
محصولات بم خودرو
ساخت، مونتاژ و فروش اتومبیل سواری، و ارائه خدمات بعد از فروش محصولات.
بم خودرو
قیمت روز خودرو
قیمت لحظه ای انواع خودرو را اینجا ببینید
قیمت روز خودرو
لیزینگ خودرو غدیر
شركت لیزینگ خودرو غدیــر (سهامی عام) بمنظور توسعه فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو و ایران خودرو دیزل در تاریخ 1381/11/09 تأسیس شد.
لیزینگ غدیر
عظیم خودرو
گروه عظیم خودرو بر اساس "احترام متقابل"، "راستی و صداقت"، "امانتداری"، "رضایت مندی" و ارتقاء کمی و کیفی شاخص های مطلوبیت سعی در انجام بهترین نوع خدمات را دارد
عظیم خودرو
مقایسه انواع خودرو
آیا می دانید کدام خودرو بهترین کیفیت را دارد؟
مقایسه کیفی و کمی خودروها
سوالات رایج خریدخودرو
شرکت واردکننده خودرو
سوالات متداول
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات