شرکت انصار خودرو به شماره ثبت 492623 فعالیت حرفه ای خود را در سال 1391 در زمینه فروش نقد و اقساط انواع خودروهای داخلی و خارجی آغاز نمود؛ و از همان ابتدا با ارائه خدمات بی نظیر و با کیفیت همواره در تلاش جهت ایجاد حس اطمینان در مشتریان و جلب رضایت ایشان بوده است تا تحت هیچ شرایطی نگذارد که مشتریان از اطمینان خود پشیمان شوند. این شرکت از مدیران و سرمایه گزاران شخصی تشکیل شده است که همگی برای جلب رضایت شما مشتری عزیز در تلاش هستند تا بهترین و باکیفیت ترین خدمات رفاهی را مهیا نمایند. رسالت اصلی این مجموعه، مشتری مداری، ارائه خدمات مناسب با شرایط رفاهی متناسب با نیاز مشتری است.

شرکت انصار خودرو با ۵ سال سابقه درخشان همواره در جهت فراهم آوردن بهترین امکانات برای مشتریان خود بوده و برای آن تلاش کرده و رضایت مشتریان خود را در وهله اول قرار می دهد در نتیجه علاوه بر راضی بودن مشتری ،موفقیت های زیادی را کسب کرده است و توانسته است در طول این ۵ سال بهترین و استثنائی ترین خدمات با بهترین کیفیت را در اختیار مشتریان قرار دهد. یکی از افتخارات این شرکت تحویل خودروی خریداری شما در کمترین زمان، یعنی تنها در یک ساعت می باشد. همچنین شما قبل از تحویل خود مبلغی را پرداخت نخواهید نمود. در این شرکت تمامی مشاوران آن کاملا مشتاق هستند تا بهترین پیشنهاد ها با بهترین مشاوره ها را به مشتری بدهند چرا که رضایت مشتری سبب رضایت و خرسندی خود آن ها می‎شود.

همچنین انصار خودرو  این امکان را برای شما مشتری عزیز و گرامی فراهم نموده است که بتوانید خودرو کارکرده خود را با یک ماشین صفر با شرایط عالی معاوضه کنید.

یکی از ویژگی هایی که شرکت ما را متمایز تر از بقیه می کند این است که شرکت انصار خودرو  با اولین تماسی که با ما برقرار میکنید به صورت رایگان به مشاوران ما متصل می‎شوید و می توانید از کمک های صادقانه این افراد بهره ببرید. تمام این مشاوران تا لحظه تحویل خودرو و حتی پس از آن در کنار شما بوده و بهترین خدمات را برای شما فراهم می کنند. این اطمینان شماست که باعث دلگرمی ما و ادامه این کار شده و همچنان در جهت بهبود شرایط  عمل می کنیم تا همواره این اطمینان ارزشمند شما را از دست ندهیم.

شماره ثبت :492623

 

شناسه ملی قوه قضائیه : 14005879210