ثبت نام شرایط,واگذاری,اقساطی,خودرو - شگرد عجیب ترخیص خودروهای توقیفی در فضای مجازی رفع توقیف خودروهای لیزینگی
لیزینگ خودرو
تحویل فوری و اقساطی خودرو
شگرد عجیب ترخیص خودروهای توقیفی در فضای مجازی رفع توقیف خودروهای لیزینگی

این روزها در فضای مجازی، تبلیغات زیادی به چشم می خورد که برخی از افراد با اطمینان به این نوع تبلیغات در دام کلاهبرداران می افتند. یکی از این تبلیغات که به تازگی تعداد آن زیاد هم شده و در اپلیکیشن "دیوار"مشاهده می شود مثل این تبلیغ ؛«اگر خودرویی دارید که از طرف شرکت لیزینگ توقیف شده است ، برای گرفتن مهلت و آزاد کردن آن به صورت کاملا قانونی و بدون پرداخت اقساط با ما تماس بگیرید». مربوط به رفع توقیف خودروهای لیزینگی است.

به گزارش خودروتک، روزنامه خراسان در ادامه نوشت: در این روش خریدار مبلغی از قیمت تمام شده خودرو را نقد و مقدار باقی مانده را از طریق چند چک مدت دار پرداخت می کند و در صورت پرداخت نشدن اقساط ،خودرو توسط شرکت فروشنده تا زمان پرداخت کامل اقساط توقیف می شود.

حق الزحمه 2 میلیونی

برای پیگیری موضوع به سراغ افرادی که چنین آگهی های تبلیغاتی را در فضای مجازی و به خصوص اپلیکیشن "دیوار" منتشر کرده اند، می رویم که یکی از این افراد درباره چگونگی رفع توقیف خودروهای لیزینگی می گوید: برای آزاد کردن خودروهای توقیف شده، بین یک میلیون و 800 تا دومیلیون تومان حق الزحمه می گیریم و طی 24 تا 48 ساعت، بدون این که مبلغی اضافه تر بپردازید، خودروی  توقیف شده را آزاد می کنیم. فقط ابتدا باید شماره پلاک خودرو را داشته باشیم تا کارهای مربوط به ترخیص را خودمان شخصا انجام دهیم.وی می افزاید: از روی شماره پلاک خودرو استعلام می گیریم تا ببینیم می توان برای آزاد کردن خودروی توقیف شده کاری انجام داد یا نه. اما  برای جریمه ها و  اقساط عقب افتاده نمی توانیم کاری انجام دهیم و صاحب خودرو باید شخصا بعدها در اسرع وقت در خصوص این موضوع اقدام کند.البته نمایندگی ها به مناسبت اعیاد مختلف، جریمه ها را تا سقف 80 درصد می بخشند و  صاحبان خودرو اصلا نگران جریمه ها نباشند .وی اظهار می کند:البته بین یک تا یک سال و نیم برای افرادی که خودروهایشان را آزاد کردیم، مهلت می گیریم تا در اسرع وقت اقساط عقب افتاده را پرداخت کنند.وی خاطر نشان می کند: بعد از رفع توقیف، به راحتی می توانید خودروی خود را به افراد عادی بفروشید. هر چند توصیه می کنم، برای فروش به سمت اداره های دولتی نروید .فروش به افراد عادی بی دردسرتراست .

100 خودروی آزاد شده در مشهد

در ادامه به سراغ یکی دیگر از افرادی که برای رفع توقیف خودروهای لیزینگی تبلیغات کرده است،می رویم .وی درپاسخ به این سوال که آیا شما جزو کارگزاران نمایندگی خودرو هستید یا خیر، می گوید: ما هیچ ربطی به نمایندگی خودرو نداریم . ما یک وکالت می زنیم و بعد بدون هیچ دردسری و بدون این که شما ریالی از اقساط را پرداخت کنید، برای شما  یک مهلت از قاضی دادگاه می گیریم.وی خاطر نشان می کند: دفتر ما در تهران است و تاکنون حدود 100 خودروی توقیف شده را در مشهد آزاد کردیم.در هر استانی نیروهایی داریم که کارهای مربوط را پیگیری می کنند و تاکنون  بیشتر پرونده ها را با موفقیت انجام داده ایم .وی ادامه می دهد: درقبال آزاد کردن خودروی توقیف شده، بدون پرداخت اقساط ، دومیلیون تومان حق الزحمه می گیریم که باید ابتدا این مبلغ را نقدی به نیروهای ما  در مشهد تحویل دهید.وی درباره روش هایی که برای آزاد کردن خودروهای توقیفی لیزینگی استفاده می کنند، می گوید:در این زمینه روش های خاص خودمان را داریم و نمی توانیم به کسی آمار بدهیم.همین مقدار بدانید که خودروهای توقیفی لیزینگی را به راحتی آزاد می کنیم.وی همچنین در پاسخ به این سوال که در این زمینه چه ضمانتی می دهید، می افزاید:بعد از انجام یک سری مراحل، شماره چند نفر از افرادی که خودروهایشان را آزاد کردیم در اختیارتان می گذاریم و از طریق آن ها می توانید صحت کارمان را جویا شوید.این افراد بهترین ضمانت برای کار ما هستند.

پیگیری از تهران

در ادامه برای روشن شدن چگونگی ابعاد این موضوع که آیا این کار قانونی است یا خیر ، با یکی از نمایندگی های فروش خودرو در مشهد تماس می گیریم و موضوع را با کارشناس مربوط درمیان می گذاریم که وی درباره رفع توقیف خودروهای لیزینگی، می گوید:برای توقیف خودروها ، شرکت یا نمایندگی مربوط از تهران به صورت مستقیم وارد عمل می شوند که در برخی مواقع ما در مشهد هم مطلع نمی شویم.از طرفی رفع توقیف هم از تهران صورت می گیرد و نمایندگی ها در شهرستان ها دخالتی در این کار ندارند.وی در پاسخ به این سوال که معمولا در صورت عقب افتادن چند قسط  از اقساط خودرو، دستور توقیف صادر می شود، می افزاید:به هیچ وجه مشخص نیست که بعد از چند قسط ، خودروی مربوط توقیف می شود. بعضی مواقع بعد از عقب افتادن یک قسط و بعضی وقت ها هم بیشتر از چند قسط عقب افتاده که خودرو توقیف می شود .وی ادامه می دهد:تا جایی که اطلاع دارم برای رفع توقیف، مالک باید به شرکت مربوط در تهران مراجعه کند و بعد از پرداخت اقساط ،خودرو رفع توقیف می شود.  البته این ها اطلاعات مقدماتی است و اطلاعات تکمیلی را باید از تهران سوال کنید.

فقط از طریق کارگزاران رسمی

در ادامه با یکی از شرکت های فروش خودرو در تهران تماس می گیریم. یکی از کارشناسانی که مسئول پاسخ گویی به سوالات مشتریان است درباره رفع توقیف خودروها می گوید: برای رفع توقیف باید با نمایندگی که خودرو را از آن تحویل گرفته اید، تماس بگیرید و کارگزار نمایندگی بعد از تشکیل پرونده  برای رفع توقیف در تهران اقدام می کند.اما رفع توقیف زمانی اتفاق می افتد که مالک خودرو تمام بدهی ها را پرداخت کند .وی درباره افرادی که در فضای مجازی و به خصوص در سایت "دیوار" به تبلیغات برای رفع توقیف خودروها آن هم بدون پرداخت اقساط  اقدام می کنند، نیز می گوید:شهروندان به هیچ عنوان به این افراد اعتماد نکنندو برای رفع توقیف فقط باید به نمایندگی که خودرو را تحویل گرفته اند، مراجعه کنند.وی با بیان این که برای رفع توقیف خودروها تنها دو راه وجود دارد، خاطر نشان می کند:اگر مالک خودرویی خودش شخصا بخواهد به موضوع ورود کند، باید به اداره فروش نمایندگی مربوط مراجعه و اقساط را پرداخت کند و بعد از مدتی خودرو آزاد می شود یا این که تمام مراحل کار را به شرکت واگذار کند تا از طریق کارگزاران رسمی مراحل رفع توقیف پیگیری شود.

شگردهای غیر قانونی

این کارشناس در ادامه اضافه می کند:افرادی که با شگرد های مختلف و با دریافت پول های هنگفت میلیونی، خودروهای توقیف شده را آزاد می کنند،کار غیر قانونی انجام می دهند. صاحبان خودروها می توانند، بدون هیچ گونه  دردسر و بعد از پرداخت اقساط، کار رفع توقیف را از طریق قانونی انجام دهند. بنابراین ما توصیه می کنیم به هیچ کدام از این تبلیغات در فضای مجازی اعتماد نکنند. وی درباره این ادعا که طی 24 تا 48 ساعت ،خودرو بدون حضور مالک رفع توقیف می شود، می گوید: این کار به هیچ وجه امکان پذیر نیست. روال رفع توقیف خودروها بیشتر از این مدت طول می کشد. به طور کلی برای رفع توقیف خودرو،  مالک یا کارگزار رسمی نمایندگی می تواند کارهای مربوط به رفع توقیف را انجام دهد.

 برخورد قضایی با متخلفان

در ادامه برای پیگیری ادعای افرادی مبنی بر نفوذ در پرونده های قضایی برای رفع توقیف خودروها با معاون دادستان مرکز استان خراسان رضوی در امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم تماس می گیریم . "محمد بخشی محبی" در این باره می گوید: براساس قانون مجازات، اعمال نفوذ به خلاف حق و مقررات قانونی مصوب 29 آذر 1315 ماده یک این قانون مقرر کرده ، هر کسی که به دعوای اعتبار و نفوذ نزد یکی از مستخدمین دولتی یا کشوری ادعاهایی را مطرح کند و از این طریق مالی را از مردم اخذ کند، این فرد علاوه بر حبس از شش ماه تا دو سال به جزای نقدی نیز محکوم می شود و اگر وجه نقد، فایده  یا تعهد را به اسم ماموران مذکور با عنوان این که برای جلب موافقت آن ها باید پرداخت شود، گرفته باشد علاوه بر رد  وجه به حبس تعزیری از یک تا سه سال و همین طور جزای نقدی محکوم خواهد شد .وی می افزاید :این موارد به جهت این که فرد با ادعای داشتن اختیارات واهی افرادی را امیدوار می کند و از این طریق مالی را از آن ها اخذ می کند، ازطریق ماده یک قانون مبارزه با کلاهبرداری و ارتشا قابل پیگیری است . چون این تبلیغات از طریق فضای مجازی انجام شده این موضوع از طریق   دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 7ویژه فضای مجازی  قابل پیگیری است.وی خاطر نشان می کند: سازمان صنعت ، معدن و تجارت و انجمن خودروسازها نیز باید اقدامات لازم را برای جلوگیری از این گونه تخلفات انجام دهند . وی تاکید کرد: موضوع رفع توقیف خودروها از سوی افرادی خارج از بدنه نمایندگی های خودرو ، قطعا خلاف قانون است و مراجع  قضایی  بر اساس قانون با این متخلفان برخورد خواهد کرد.

قیمت خودرو,قیمت ماشین,قیمت اتومبیل,قیمت روز خودرو, سایت معرفی خودرو ,سایت قیمت خودرو ,برنامه مخصوص خودرو ,نرم فزار خودرو,سخت افزار خودرو,قیمت روز ماشین ,قیمت روزانه خودرو,تصاویر خودرو, عکس خودرو,ابعاد خودرو,خودرو ,قیمت خودرو در ایران, قیمت آنلاین خودرو در ایران,سایپا,پارس خودرو,آسان موتور,اطلس خودرو,مدیران خودرو,ستاره ایران,پرشیا خودرو,کرمان موتور,خودروسازان راین,رامک خودرو,ایران خودرو,قیمت جدید خودرو , سایت رسمی , ثبت نام اینترنتی خودرو ,پیش فروش ,فروش نقدی,درج قیمت روزانه انواع خودروهای داخلی و وارداتی

مطالب مرتبط
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

درباره ما

فروش اقساطی خودرو

طرح ,ثبت نام ,اینترنتی ,واگذاری, اقساطی, خودروی, صفرکیلومتربه واجدین ,شرایط, فاقدخودروی ,شخصی ,با ,حمایت, بخش ,خصوصی, اقساط ,ماهیانه ,چهارساله ,به ,مدت, حداکثرچهل وهشت ,ماه ,سند ,و پلاک ,و ,مدارک بنام ,و ,در, اختیار, خریداربدون ,نیاز ,به ,معرفی ,یا ,ارائه چک ,تحت ,عنوان ,ضامن ,کارمند ,یا ,کاسب ,از ,سوی خریدارسند ,خودرو ,در, ترهین ,تا ,پایان ,دوره ,اقساط, (تحت ,عنوان ,ضمانت) ,سفته ,به ,میزان ,شش, برابر ,مجموع, کل, مبلغ ,اقساط, از, خریدار ,اخذ ,می گردد , (تحت ,عنوان ,ضمانت,) ,هزینه, نقل و, انتقال ,و ,اسناد ,و ,صدور ,مدارک ,و ,پوشش, بیمه ,عهده, خریدارمی باشد,امکان ,پرداخت ,اقساط ,ماهیانه, با ,سفته ,توسط, خریدار,در ,صورت ,عدم ,برخورداری ,از ,چک بانکی ,کلیه ,محصولات ,ایران, خودرو, یا سایپا ,با ,قابلیت ,تحویل ,بیست, روزه ,شامل ,حال ,این, طرح ,می گردد, تمامی ,متقاضیان, واجدشرایط ,تهران, یا ,شهرستان ,مشمول ,این, طرح ,می باشند, قیمت ,روز ,و ,ارزش ,خودرو, ملاک ,و ,مبنای, محاسبه ,اقساط ,می باشد, تمامی ,خودروهای ,تحویلی, مجهز, به ,سیستم ,جی پی اس ,می باشند ,کلیه, سفارشات, دریافتی ,حداکثر, تا ,بیست ,روز, کاری ,پس ,از, تکمیل, اطلاعات, و ,وصول ,مدارک ,به ,متقاضی ,تحویل ,خواهد, شد ,کلیه, خودرو‌ها مستقیمأ ,و ,بدون ,واسطه ,از ,تولید کنندگان ,اصلی, خریداری ,که, دارای, گارانتی ,و ,خدمات ,بعد, از, فروش ,وفق ,روال ,معمول, می‌باشند قیمت‌گزاری ,با ,نرخ ,ثابت ,و ,یکسان ,برای ,عموم ,خریداران ,انجام, نمی‌شود ,بلکه, خودرو‌ها ,را ,به, قیمت‌های ,قطعی, با ,توجه ,به, گزینه‌های ,متفاوت, از, قبیل ,نوع ,خریدار,مبلغ ,پرداخت‌ ,اولیه ,تعداد, اقساط ,و ,...تعیین ,و ,به ,خریداران, عرضه, می‌داریم ,با, اعتماد ,به ,صداقت ,خریداران ,تشخیص ,این, مھم ,را, به ,ایشان ,واگذار ,و, نیازی ,به ,ارائه, مدارک, مثبته ,دال ,بر, میزان ,درآمد, نمی‌باشد با ,توجه, به ,ترهین ,خودرو ,خریداری ,شده ,به ,منظور ,ضمانت, پرداخت, اقساط ,برای ,کلیه, خودروھا ,بیمه, بدنه ,متناسب ,با ,دوره, اقساط ,ابتیاع, وھزینه ,آن ,در, قیمت ,تمام ,شده ,لحاظ ,خواهد, شد, سند ,خودرو, تا ,پرداخت, آخرین ,قسط ,در, رھن ,می‌باشد ,و ,پس ,از ,تسویه, حساب ,کامل ,فک رھن ,می گردد, پس ,از ,طی ,مراحل, اداری ,لازمه, و ,انجام ,استعلام ,و ,لحاظ, شرایط ,مربوطه ,و ,پس ,از ,پرداخت, نصف, طول ,دوره ,اقساط سندخودرو ,توسط, خریدار, قابل ,انتقال, به, غیر, نیز ,می باشد, به, ازاء, هر ,کد ملی, صرفأ می‌توان ,یک ,دستگاه ,خودرو ,خریداری, نمود,شرایط, واگذاری, اقساطی,خودرو
________________
khodrokarvamir@gmail.com
مدیر سایت : خودروکار ایرانیان

جدید ترین مطالب

فروش اقساطی خودرو
جستجو
بازدیدسایت
کل بازدید : 1645199
تنظیم کننده

اگر,هدف,شما, از,خرید,خودرو, ،اشتغال است,قصد ایجادوکسب درآمدجدیدی را ازطریق خرید خودرو دارید،انتخاب صحیحی کرده اید
صفحات جانبی
خدمات خودرو
خریداقساطی خودرو
ثبت نام فوری خریداقساطی خودرو
ثبت نام
محاسبه اقساط
روش محاسبه سود و اقساط تسهیلات لیزینگ
سودوتعداداقساط
فروش فوری محصولات برلیانس
برلیانس
فروش و پیش فروش
شرایط فروش خودروی BYD S7
شرایط فروش خودروی BYD S7
فروش و پیش فروش
شرکت کرمان موتور
ساخت، مونتاژ و فروش اتومبیل سواری، و ارائه خدمات بعد از فروش محصولات.
کرمان موتور
محصولات بم خودرو
ساخت، مونتاژ و فروش اتومبیل سواری، و ارائه خدمات بعد از فروش محصولات.
بم خودرو
قیمت روز خودرو
قیمت لحظه ای انواع خودرو را اینجا ببینید
قیمت روز خودرو
لیزینگ خودرو غدیر
شركت لیزینگ خودرو غدیــر (سهامی عام) بمنظور توسعه فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو و ایران خودرو دیزل در تاریخ 1381/11/09 تأسیس شد.
لیزینگ غدیر
عظیم خودرو
گروه عظیم خودرو بر اساس "احترام متقابل"، "راستی و صداقت"، "امانتداری"، "رضایت مندی" و ارتقاء کمی و کیفی شاخص های مطلوبیت سعی در انجام بهترین نوع خدمات را دارد
عظیم خودرو
مقایسه انواع خودرو
آیا می دانید کدام خودرو بهترین کیفیت را دارد؟
مقایسه کیفی و کمی خودروها
سوالات رایج خریدخودرو
شرکت واردکننده خودرو
سوالات متداول
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات